Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
324 posty 1184 komentarze

Adamus

Mirek - Czem się dzieje, że lud, co tyle ukochał ziemię swoją, który na jej ołtarzu złożył tyle ofiar i poświęceń (...)czem się dzieje,że naród taki przyszedł do upadku? K. Libelt O miłości ojczyzny

Moje komentarze

 • Druga poprawka do konstytucji
  Wszędzie spiski, a ludzie bezwolne marionetki i dodatkowo programowane na reakcję na odpowiedni bodziec? Po prostu na NE niczego niedługo więcej się nie przeczyta. Jeśli twierdzisz,że strzelaniny mają doprowadzić do zmiany prawa w USA dot. swobodnego posiadania broni, to najpierw sprawdź jak musiałaby wyglądać procedura prawna, by zmienić drugą poprawkę do konstytucji. Jest to praktycznie niewykonalne. Chyba, że naród amerykański nagle,kierowany podświadomie przez nieznane siły, sam zniszczy posiadany arsenał i zadowoli się procą.
  Podejrzana fala terroru i strzelanin w USA
 • @Łażący Łazarz 15:29:01
  Taka "Biała księga gazowa" mogłaby ukazać zapewne bardzo ciekawe informacje, a niektórzy politycy mogliby zacząć się obawiać grasującego samobójcy. Niemniej kwestia ta jest bezwzględnie do wyjaśnienia i pokazania wszystkiego opinii publicznej.
  Postscriptum w sprawie gazociągu Bernau-Szczecin
 • @lju 13:37:59
  Jeszcze trochę, to niczego poza milością do PełO nie będzie można napisać. A Żydzi, wszak jako naród wybrany, nie zasługują na żadną krytykę i złe słowo. Dlatego od razu przypomina się znaczenie napisu na mydełku FA:) Pozdrawiam.
  Lekcja historii wg PO
 • @Robercik 15:44:38
  Niestety, światełka w tunelu nawet nie widać.
  „…byle mienso było”, czyli Polska się nie obudzi.
 • Dobra inicjatywa
  Znakomity pomysł. Na pohybel kłamcom! Informacja do rozpowszechniania obowiązkowo. Pozdrawiam:)
  "SMOLEŃSK 2010" apel reż A.Krauzego
 • @Ewidentny Oszust 15:13:24
  Bo to jest właśnie śmiech przez łzy. Łzy rozpaczy.
  Jaki naród takie promocje
 • @circ 13:51:33
  i bardziej lemingowate. Niestety.
  „Tysiące nauczycieli do odstrzału”
 • @Andy-aandy 16:24:36
  Nie wiadomo też, co by się stało z Polską po rozwaleniu ZSRR itd. Zasadniczym problemem jest opisanie tego, co było realne do osiągnięcia, więc sojusz z III Rzeszą. Wątpię bynajmniej, by konsekwencje tego były gorsze od tych, które miały miejsce faktycznie.
  Pakt Ribbentrop-Beck czyli jak Polacy mogli u boku III Rzeszy pokonać Związek Sowiecki
 • Do przeczytania
  Osoby interesujące się historią, szczególnie tą najnowszą, powinny tę książkę przeczytać. O podobnym scenariuszu września 1939 r. jak Zychowicz pisał fragmentarycznie Jerzy Łojek w książce "17 września 1939". Odnośnie samej osoby J. Becka jest dużo wątpliwości dot. jego rzeczywistych mocodawców. A my dzisiaj po prostu nie możemy uciekać od pokazywania innych możliwych do zrealizowania scenariuszy września 1939 r.
  Pakt Ribbentrop-Beck czyli jak Polacy mogli u boku III Rzeszy pokonać Związek Sowiecki
 • @circ 14:06:52
  Daruj sobie kolegę. Chcesz pewnie żywcem pójść do nieba i nic więcej ponad to nie dostrzegasz. A agenturę widzisz wszędzie, pewnie od urodzenia. Pouczanie sobie odpuść, bo nie jestem na szczęście Twym uczniem.
  Nie mam zamiaru opuszczać Kościoła, piszę o nastrojach i tyle. Jeśli uważasz, że nie można krytykować polskich hierarchów kościelnych, to Twój problem. Zawsze możesz pójść na kolanach do Cyryla, by prosić o wybaczenie i wieczną miłość.
  TW Michaliki chcą nas upodlić
 • @Free Your Mind 09:28:53
  Zatem wszystko, co napisałeś w "Czerwonej stronie księżyca" już odwołujesz??? Przecież tym komentarzem sam sobie zaprzeczasz. Jesteś więc FYM-autor tek książki, czy tylko ktoś, kto się za FYM-a uważa? Jakieś rozdwojenie jaźni?
  Ukrycie faktu przeżycia jakiejś liczby osób byłoby więc bardziej realne do ukrycia, niż zamordowanie całej delegacji i zrobienie maskirowki?
  Science and Fiction
 • Teorie
  Przedstawiona tutaj teoria o rzekomym ocaleniu iluś osób z 10.04.10 jest najmniej trafna i najbardziej sf. W "Czerwonej stronie księżyca" jesteś bardziej przekonujący. Pozdrawiam.
  Science and Fiction
 • Panikujesz
  Przeczytaj ze zrozumieniem ustawę (http://orka.sejm.gov.pl/proc7.nsf/ustawy/293_u.htm), a potem komentuj. Rozsiewasz panikę bezzasadnie. Ale do tego na NE zdążyłem się już przyzwyczaić.
  Ps.
  Głosował przeciw Marek Sawicki (PSL).
  Szczepionkowe ludobójstwo na Polakach
 • Popieram
  Popieram w całości. Wulgaryzmy się zdarzają w komentarzach, bo pewnie ponoszą emocje. Nie ma takich przypadków często. Na szczęście.
  Niemało jest jednak postów, których autorzy jakby w ogóle nie znali języka polskiego albo obowiązujące normy językowe mieli w nie najlepszym poważaniu. A szkoda, gdyż niekiedy ciekawy tekst odpycha poprzez swój, nazwijmy delikatnie, bałagan językowy. Pozdrawiam.
  APEL DO BLOGERÓW
 • I bardzo dobrze
  Dla Lisa i Lisicy najważniejsza jest tylko kasa. Znowu po znajomości się wkręciła. Bardzo dobrze, że spadła oglądalność jak ona prowadzi. Obydwoje powinni zostać wysłani do kraju swojej miłości, w zimne strony i tam prowadzić wiadomości. Oczywiście na polu.
  Hanna Lis w „Panoramie” ma 300 tys. mniej widzów niż Racewicz czy Turski
 • @Mirosław Dakowski 17:42:12
  Przywrócenie sprawiedliwej Polski nie podlega dyskusji. Skoro jednak są osoby mające wiedzę tajemną, to niech to w końcu upublicznią, coś z tym zrobią, a nie czekają na popełnienie samobójstwa. Inaczej "grasujący samobójca" zbiera żniwo.
  Stanowczy protest? Czyli jak, z kim? Paaanie, większość ludzi myśli tylko o własnej dupie. Zmobilizuje Pan milion, by zebrać się w Warszawie i pogonić to całe peofilstwo na cztery strony świata? Nikt dupy nie ruszy. Możemy sobie pisać, że trzeba stanowczo protestować, a PełO dalej ma największe poparcie i robi co chce.
  Dlaczego „maszerująca prawica” aż tak opłakuje gen. Petelickiego?
 • @gallux 15:39:15
  Śledztwo jest dziwne. Nie pierwsze i pewnie nie ostatnie w serii samobójstw osób ze świecznika.
  W dzisiejszej polskiej rzeczywistości jest to niestety normalka. Prokuratorzy są apolityczni, szczególnie za rządów PełO.
  Niemniej byłbym jednak ostrożny w formułowaniu tezy o prawie męczeństwie dla sprawy Petelickiego.
  Dlaczego „maszerująca prawica” aż tak opłakuje gen. Petelickiego?
 • @lju 15:51:02
  No pewnie, że nie było. Chęciński z tvpinfo tak powiedział. Przecież on, specjalista od wszystkiego, wie wszystko najlepiej. Pozdrawiam.
  To jest Rosja!
 • @lju 11:50:24
  Nie twierdzę wszak, że w Rosji jest jakaś wiosna, arabska czy inna. W tym kraju takie wydarzenie jest w zasadzie niemożliwe. Jak napisałeś, ichnie służby wszystko kontrolują.
  Poza tym nie do końca jestem pewny wymowy tego transparentu. Chęciński powiedział w TVPInfo, że przedstawia on ruskiego rycerza goniącego Polaków i Litwinów. Jeśli tak, to jego wymowa jest wyraźnie antypolska i utrwalająca ruski szowinizm i agresywność. A skoro coś takiego wnieśli, to musieli im pomóc Polacy z ochrony. Zdrajcy są wszędzie.
  To jest Rosja!
 • @Avern 11:16:31
  To jest oczywiste. Nie tylko napis. Miny ławki ruskich - bezcenne. Jakieś takie wyraźne zakłopotanie:) I byłem bardzo zdziwiony, że to w tvp to kilka razy wyraźnie pokazali. Pozdrawiam.
  To jest Rosja!

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej