Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
324 posty 1184 komentarze

Adamus

Mirek - Czem się dzieje, że lud, co tyle ukochał ziemię swoją, który na jej ołtarzu złożył tyle ofiar i poświęceń (...)czem się dzieje,że naród taki przyszedł do upadku? K. Libelt O miłości ojczyzny

„…Precz z czerwonymi łapami od niepodległych Węgier…”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Z jednej strony słyszymy zapewnienia o solidarności i wielomilionowej pomocy dla Włoch, Grecji i Portugalii, a z drugiej strony widzimy.....

 

Podczas posiedzenia Sejmu 13 stycznia br., który obradował nad projektem uchwały zawierającej uzasadnioną opinię w sprawie niezgodności z zasadą pomocniczości projektu rozporządzenia PE i Rady (KOM 2011/706) ustanawiającego program działań dla ceł i podatków w UE na okres 2014–2020, głos zabrał poseł PiS Stanisław Pięta. Mówił:”…Proszę państwa, jesteśmy świadkami bezprecedensowego spektaklu gróźb, połajanek i nacisków stosowanych przez urzędników Unii Europejskiej wobec Węgier. Z jednej strony słyszymy zapewnienia o solidarności i wielomilionowej pomocy dla Włoch, Grecji i Portugalii, a z drugiej strony widzimy szantaż i ingerencję w sprawy wewnętrzne. Proszę państwa, Węgrom grozi się karami finansowymi, proceduralnymi, zawieszeniem wypłat funduszy unijnych za rzekome przekroczenie deficytu.
Nietrudno wskazać państwa Unii Europejskiej, które nie zdołały ograniczyć deficytu poniżej 3% PKB wymaganego przez traktat z Maastricht, a nie stosowano wobec nich polityki bata i nahaju. Proszę państwa, Węgrzy mają prawo do swojej konstytucji, Węgrzy mają prawo do oceny zbrodniczego systemu komunistycznego. Węgry mają prawo do ochrony rodziny i przeciwstawienia się aborcji.
Proszę państwa, wolność, demokracja, wartości będące rzekomo podstawą Unii Europejskiej powinny być szanowane także przez urzędników.Proszę państwa, wolność i demokracja, wartości rzekomo leżące u podstaw Unii Europejskiej, zasługują na poszanowanie przez organy, które nie mają mandatu demokratycznego w Unii Europejskiej.
Proszę państwa, stawiamy sprawę jasno: precz z czerwonymi łapami od niepodległych Węgier.”
W trakcie tego wystąpienia z czerwonego, ociekającego tłuszczem pyska posła Kalisza, wydobywał się bulgot: „Wstyd, wstyd, wstyd”. Gdyby w Polsce znalazła się taka większość jaką dysponuje premier Orban, to wszyscy partyjni towarzysze Kalisza z nim na czele walczyliby o miejsce przy śmietnikach i zostaliby zmieceni ze sceny politycznej. Płatni Zdrajcy Pachołki Rosji byliby wreszcie na śmietniku historii.
Palikota było tylko stać na głupkowaty tekst: - Naleję panu wody, może pan ochłonie. Wiadomo, najważniejsze jest zalegalizowanie handlu narkotykami i związków pedalskich.
Brawo, panie pośle Pięta!
źródło: www.sejm.gov.pl

KOMENTARZE

  • ,,...Precz z czerwonymi łapami od niepodległych Węgier...,,
    Bardzo podobało mi się wystąpienie posła Pięty na którego głosowałam z moją rodziną .
  • Brawooooo!
    BRAWO DLA POSŁA PIĘTY! NIECH ŻYJĄ WOLNE WĘRY!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej