Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
324 posty 1184 komentarze

Adamus

Mirek - Czem się dzieje, że lud, co tyle ukochał ziemię swoją, który na jej ołtarzu złożył tyle ofiar i poświęceń (...)czem się dzieje,że naród taki przyszedł do upadku? K. Libelt O miłości ojczyzny

Propagowanie homoseksualizmu w Rosji będzie zakazane?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prawo to zakazuje pod groźbą kary „propagowania homoseksualizmu i pedofilii”.

 

Kiedy w Europie wszelkiej maści tęczowe odchylenia są wychwalane i chronione przez prawo, media i wszystkich politycznie poprawnych polityków, Rosja wybrała inną drogę. 8 lutego br. parlament w Sankt Petersburgu uchwalił ustawę zakazującą propagowania homoseksualizmu. Prawo to zakazuje pod groźbą kary „propagowania homoseksualizmu i pedofilii”. W przypadku naruszenia zakazu nałożona może zostać grzywna w wysokości od 120 do 12 tys. euro. Zakaz dotyczy np. propagowania homoseksualizmu za pomocą tęczowych flag – symbolu organizacji homoseksualnych, a także oficjalnych akcji – takich jak tęczowe parady.
Zakaz propagowania homoseksualizmu cieszy się poparciem w Rosji. Zasadniczym argumentem za taką polityką jest ochrona nieletnich przed pedofilią. Podobne regulacje istnieją już w miastach Archangielsk, Riazań i Kostroma. Wprowadzenie tego typu ustawy planuje również Moskwa. Ponadto w Dumie Państwowej trwają starania o wprowadzenie krajowego zakazu propagowania homoseksualizmu. Wtedy Rosja ostatecznie byłaby pod prąd obowiązującym tęczowym trendom w Europie.
Czy wierny przyjaciel Rosji-Tęczowy Rysiu wraz z towarzyszącą mu hordą palikomłotków nie planuje jakiejś akcji protestacyjnej pod ambasadą rosyjską w Warszawie? A może napisze list do przewodniczącego parlamentu europejskiego, że w Rosji łamane są prawa człowieka, szczególnie tęczowego, wszak z tego powodu szczególnie uprzywilejowanego? A może napisze do płemiera Tuska, przyjaciela Putina i jego miłośnika? Przecież Tusk, choć na kolanach, ale załatwiłby sprawę. Raczej przed Putinem wypięcia swych pośladków by nie zaryzykował, bo pewnie dostałby dobrego kopniaka zamiast tęczowego połączenia.
źródło: www.bibula.com

KOMENTARZE

 • @Mirek
  Bardzo interesująca i ważna informacja. Dziękuję
 • @Rebeliantka 12:33:00
  Dziekuję i pozdrawiam.
 • @Mirek 12:51:32
  Uważam , że z demokracją w Rosji jest nie najlepiej. Ale jezeli chodzi o pederastów , to sie z nimii zgadzam.
 • Bezwzględnie popieram!
  Brawo Rosja! Kiedy w naszym kraju wystąpią podobne inicjatywy?
 • @Andy 51 14:25:03
  Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości:)
 • W Serbii homoś nawet nie może pomyśleć że jest tym na G
  Od pojawienia się tych odchylonych myślałem, że Holendry, szkopy i zwierzęta z wysp są tymi na G, bo mają brzydkie kobiety i Słowian nie będzie dotyczył, co do Polski to się myliłem i z tego powodu jak również przez Radowicza czuję się Serbem

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej