Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
324 posty 1184 komentarze

Adamus

Mirek - Czem się dzieje, że lud, co tyle ukochał ziemię swoją, który na jej ołtarzu złożył tyle ofiar i poświęceń (...)czem się dzieje,że naród taki przyszedł do upadku? K. Libelt O miłości ojczyzny

Funkcjonariusze BOR solidaryzują się ze swym szefem gen. Pawłem B.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W BOR trwa zbiórka pieniędzy na adwokata dla gen. Pawła B......

 

W BOR trwa zbiórka pieniędzy na adwokata dla gen. Pawła B., zdymisjonowanego wiceszefa BOR, który usłyszał zarzuty niedopełnienia obowiązków w związku m.in. z zabezpieczeniem wizyty Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Smoleńsku oraz poświadczenia nieprawdy. Kilka osób chodzi pośród funkcjonariuszy i zbiera po 50,00 zł. Kto nie da, będzie miał przechlapane u szefa, gen. Janickiego.
Po raz kolejny (http://mirek.nowyekran.net/post/41647,czy-w-bor-pracuja-dzieci) BORowiki udowadniają, że są marionetkami, bezwolnymi kukłami, bez honoru i własnego rozumu. Mówią, że „..są wkurzeni”, ale kasę dają, bo podpadną, stracą pracę. Jeden z nich powiedział: -A przede wszystkim taka zbiórka oznacza, że solidaryzujemy się z byłym wiceszefem. A my przecież nie ponosimy odpowiedzialności za te olbrzymie zaniedbania, jakich dopuścili się nasi szefowie podczas planowania działań ochronnych delegacji prezydenta Kaczyńskiego 10 kwietnia 2010 r.Tak panowie to właśnie wygląda. Znowu trzymacie stronę swych przełożonych, zachowując się przy tym poniżej wszelkiej krytyki.
Gen. Paweł B. wraz ze swym b. przełożonym gen. Janickim, mając pensyjki ok. 10 tys. zł. na rękę, śmieją się na pewno z was, widząc jakich palantów mają za podwładnych.
Nie pozostaje nic innego jak jeszcze zapytać, czy gdyby wam kazano zeznawać nieprawdę w prokuraturze albo w ogóle udawać zupełną niewiedzę o zaniechaniach swych szefów, to byście to zrobili? Niestety, mając na względzie dotychczasowe wasze dziecinne zachowania, odpowiedź wydaje się oczywista.
źródło: www.niezalezna.pl zdj. wpolityce.pl

KOMENTARZE

  • BOR to LIPA
    Tam pracują koledzy kolegów, jeszcze nie raz się o tym przekonacie. Całe szczęście, że wycieczki moich dzieci organizuje nauczycielka, a nie to frajerstwo spod znaku lipy

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY

więcej