Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
324 posty 1184 komentarze

Adamus

Mirek - Czem się dzieje, że lud, co tyle ukochał ziemię swoją, który na jej ołtarzu złożył tyle ofiar i poświęceń (...)czem się dzieje,że naród taki przyszedł do upadku? K. Libelt O miłości ojczyzny

Press.pl informuje, że w marcu br. pojwi się tygodnik „Nowy Ekran”.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

O planach portalu NowyEkran.pl jako pierwsza napisała „Rzeczpospolita”. Portal powstał rok temu. Blogi prowadzi w nim ponad 1000 osób, średnio powstaje ok. 200 artykułów dziennie.

 

„W marcu br. ma się pojawić na rynku tygodnik opinii przygotowywany przez redakcję serwisu NowyEkran.pl. Pismo ma mieć ok. 40 stron, 100-tysięczny nakład i cenę 2 zł. Nad projektem tygodnika „Nowy Ekran” redakcja pracuje od listopada ub.r. Jego redaktorem naczelnym będzie szef portalu Tomasz Parol (znany również jako bloger Łażący Łazarz). Szefem projektu i redaktorem - koordynatorem nowego tygodnika jest Jan Piński, były naczelny tygodnika „Wręcz Przeciwnie” (w zeszłym roku wyszło tylko kilka jego numerów) i dawny szef „Wiadomości” TVP 1. – Pismo będzie miało format A3, a 80 proc. jego treści będzie pochodziło z blogów portalu; pozostałe 20 proc. to materiały wytworzone przez redakcję – zaznacza Tomasz Parol.
Parol przyznaje także, że od czterech do ośmiu stron w tygodniku ma być poświęcone tematom regionalnym, które docelowo będą przygotowywać rozmieszczone w 15 miastach lokalne miniredakcje. Na jaki wynik sprzedażowy liczy redaktor naczelny pisma? – Jeżeli rozejdzie się połowa nakładu, będzie bardzo dobrze – mówi Tomasz Parol.
O planach portalu NowyEkran.pl jako pierwsza napisała „Rzeczpospolita”. Portal powstał rok temu. Blogi prowadzi w nim ponad 1000 osób, średnio powstaje ok. 200 artykułów dziennie.
Tomasz Parol zapewnia, że NowyEkran.pl ma 2 mln użytkowników miesięcznie.”
Brawo ŁŁ! Informacja o tygodniku ładnie się rozpowszechnia i niech to, i jakość pisma przyszporzy jak najwięcej czytelników.
 

KOMENTARZE

 • @All
  No to trzymamy kciuki!
 • @Rebeliantka 15:32:55
  Trzeba trzymać, coby drukowany NE nie skończył jak poprzedni tygodnik redagowany przez pana Pińskiego. Z drugiej strony trochę dziwi mnie, że już ruszają z tygodnikiem, gdy portal ciągle jest w wersji beta i o zakończeniu tego stadium nie słychać... Trzymamy kciuki!
  Pozdrawiam
 • @kinszu 16:13:34
  nie wiesz że prowizorka i "na tym czasem" zawsze najlepiej i najdłużej działa
 • @mirek:)
  Witaj NOCĄ.
  KOLPORTAŻ...

  To bariera,
  która może decydować o STARCIE PISMA :)

  Trzymajcie kciuki i iii iii TYLE...

  Pozdrawiam -"Niesforne Dziecię Gutenberga".
 • @Budzyk 20:34:26
  Ja tam będę kolportować aktualne i archiwalne, jak Szef pozwoli ;)
  Pozdrawiam :-)))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej