Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
324 posty 1184 komentarze

Adamus

Mirek - Czem się dzieje, że lud, co tyle ukochał ziemię swoją, który na jej ołtarzu złożył tyle ofiar i poświęceń (...)czem się dzieje,że naród taki przyszedł do upadku? K. Libelt O miłości ojczyzny

„…głupi Polak Jan Paweł II powiedział…”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"....Nie należy do żadnego głupiego Polaka! No i ten głupi Polak. Ten śmierdzący stary chuj...."

Wg Żydów wszyscy ich nienawidzą, źle im życzą, a przodują w tym zwłaszcza Polacy. Żydzi natomiast miłują wszystkich ludzi i pokój na ziemi. Nikt nie ma prawa niczego złego powiedzieć o Żydach, trzeba ich wielbić i miłować ponad wszystko.

Jest na świecie znanych mnóstwo przykładów zupełnie innej postawy przedstawicieli tego narodu wybranego. Jednym z nich jest Mordechaj Friedman, który jako członek Amerykańskiej Rady Rabinów w marcu 2001 r. w audycji telewizyjnej pokazywanej na Long Island na przedmieściach Nowego Jorku w sposób bardzo obraźliwy wyrażał się o papieżu Janie Pawle II i o Polakach. Atak na polskiego papieża był związany z jego wizytą w Muzem Holocaustu w Yad C(V)ashem, kiedy m.in. mówił o pojednaniu Palestyńczyków i Żydów.

„….głupi Polak Jan Paweł II powiedział, że przyszłość Jerozolimy nie może być ustalana przez Izrael. Watykan powiedział, że taka strategia jest moralnie i legalnie nie do przyjęcia. To było powiedziane przez tego watykańskiego popa, komunistę. Znowu obraził Żydów! Jerozolima jest naszą stolicą! Król Dawid stworzył Jerozolimę. Nie należy do nikogo i żadnego z nas! Nie należy do żadnego muzułmanina arabskiego! Nie należy do żadnego głupiego Polaka! No i ten głupi Polak. Ten śmierdzący stary chuj (powtórzył to określenie) ma cel i odwagę przyjechać w rocznicę tego wydarzenia do Jerozolimy, na pamiątkę tego doświadczenia. Jak śmie, ma czelność. Ten stary chuj ma czelność przyjeżdżać i mówić nam, abyśmy przestali poniżać, zabijać, niszczyć chrześcijan. To jest problem! My ich nigdy nie zabijaliśmy! (…) Oni zawsze zabijali nas! (…)

Mówię do Was! Nie zatrudniajcie antysemitów polskich ani jako służących, ani jako sprzątaczki, czy też w firmach budowlanych. Prosimy was na nowo, żydowscy lekarze,żydowscy chirurdzy, żydowscy doktorzy,żydowscy specjaliści, żydowscy dentyści,żydowscy prawnicy i żydowscy księgowi nie udzielajcie pomocy tym antysemickim diabłom!!! Oni i tak wszyscy pójdą do piekła!”.

Tak, to jest wypowiedź jednego z Żydów. Czy ktoś wyobraża sobie podobne wystąpienie w jednej z polskich telewizji, w którym podobnie określałby Żydów, ich np. głównego rabina? Jazgot medialny byłby nie do zniesienia, co by się działo…..Prezydent RP, premier klękaliby błagając o przebaczenie Żydów. Tymczasem, co wolno Żydowi, to nie wolno Polaczkowi.

//vimeo.com/29096087 (dalej na filmie, dla kontrastu, są pokazane rozmowy o Bermanie i innych miłujących bliźniego Żydach, o aresztowaniu polskiej flagi w Jedwabnem)

 

KOMENTARZE

 • PRZEPRASZAM
  Czy to powiedział ten stary chuj na zdjęciu?
 • @policjant łapówkarz 15:34:35
  Tak, to powiedział ten na zdjęciu.
 • @LarsikOwen 15:26:59
  Rzeczywiście. Ale dla porządku dodam w nawiasie (V). Żeby nie było.
 • Tolerancja innych wyznań wg. żydowskiej tv
  http://www.youtube.com/watch?v=JA6vRC1xW_c
 • ależ on śliczny
  i pomyśleć, że trafi do żydowskiego raju. A tam w ichnim Edenie tyko koszerne kózki z zadowoleniem i uśmiechem obleśno-radosnym, jak na capa w mycce przystało,dziarsko będzie przez wieczność całą posuwać...
 • A takie obrazoburcze treści publikuje izraelska telewizja. Za co kochać tych Syjonistów? Za nienawiść?
  http://www.youtube.com/watch?v=qtVpHUjwQSA&feature=related
  http://www.youtube.com/watch?v=KOKEvNfFDnc&feature=endscreen
 • Czyli co?
  Zyd to sk...yn? No bo jak to inaczej nazwać?
 • Prawdziwy "bóg" syjonistów
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Baphomet
 • @Mirek 15:39:08
  To nie ma się co dziwić, że na świecie jest takie "cudo" jak antysemityzm. Żydzi sami przywołali do istnienia antysemityzm. Dlaczego nie ma na świecie zjawisk pokrewnych/. Np. "antypolonizm", "antyhiszpanizm", "antymongolizm" i t.d.. Żydzi solidnie zapracowali sobie przez stulecia na nienawiść do ich nacji. I nie chodzi tu wcale o religię, tylko o chujowy charakter. Jak mawiał słynny Kapitan Bomba w znanej kreskówce: "Trzeba być tępym chujem, żeby tego nie rozumieć" .
 • @LarsikOwen 15:26:59
  Hmm. Fonetycznie "jad waszem" (nie naszem) wskazuje na szczerość intencji...
 • @policjant łapówkarz 16:40:47
  Twórcami i realizatorami pojęcia "antysemityzm" są Żydzi, robiąc z siebie świętych.
 • Zyd.
  Tylko "oni",wybrańcy Boga-mogą wszystko.Powiem jedno,,,,szkoda że ni zaczadził Was wszystkich Adolfus.
  O ile piekło istnieje Wy Żydzie zajmiecie tam poczesne miejsce.
  munk111
 • Przecież to są dzieci diabła
  i wszystkie ich działania są z ich ojca inspiracji.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej