Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
324 posty 1184 komentarze

Adamus

Mirek - Czem się dzieje, że lud, co tyle ukochał ziemię swoją, który na jej ołtarzu złożył tyle ofiar i poświęceń (...)czem się dzieje,że naród taki przyszedł do upadku? K. Libelt O miłości ojczyzny

Diana Rudnik wielbicielką członków (rządowych) z PO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

......członków nigdy nie zabraknie.

 

Niedzielny program poranny w TVP Info prowadziła Diana Rudnik. Całość była poświęcona katastrofie kolejowej w Szczekocinach. Relacje, rozmowy z gośćmi. I w trakcie jednej z dyskusji mnie zatkało, a właściwe zrobiło mi się niedobrze. Otóż owa pani Diana Rudnik (z d. Bzdyra) ni z gruszki, ni z pietruszki wyskoczyła swym słodziutkim głosem i głupkowatą miną z tekstem do swych gości, ale w zamyśle do telewidzów, którym po raz kolejny udowodniła, że członki rządowe z PO są najlepsze na świecie, a dzień bez wazeliny jest dniem straconym. Zadała pytanie, czy zdarzyła się kiedyś katastrofa, na miejscu której pojawiło się aż tak wielu przedstawicieli najwyższych władz państwa. I zaczęła z pieczołowitością i lubością wymieniać: minister MSW pan (w jej ustach słowo „pan” brzmiało jak koniecznie pisane z wielkiej litery lub „p” jak „p….s”) Cichocki, pan premier, pan minister zdrowia, pan minister transportu i wreszcie rano przybyły pan pRrezydent.
Wyglądało to tak, że jakby tylko wtedy mogła, to każdemu z w/w panów zrobiłaby to, o czym właśnie marzyła, a potem czekałaby z niecierpliwością na kolejną katastrofę (wszak to Bzdyra, o przepraszam – bzdura),  by móc znowu z pełnym oddaniem i służalczością wymieniać ilu członków z ramienia rządzącej PO przyjechało…… Wszak członków nigdy nie zabraknie.

KOMENTARZE

 • Taaaak.....
  Diana wymiata ... ja ją "uwielbiam" jak prowadzi swoje programy....
  swoją słodkością i wazeliniarstwem zabija widza...

  Szczególnym jej występem była perełka kiedy miała dyżur 11 listopada jak DEZinformowała na temat Marszu Niepodległości... gdy połączyła się z p.Zawiszą (organozatorem, albo współ...) i pytała o przebieg marszu, dlaczego jest tak niespokojnie, a P. Zawisza mówi że jest bardzo spokojnie, i gdyby szedł z nimi jakiś reporter tvp, to by to wiedział, ale że on nie widzi żadnej kamery tvp w pobliżu. na to ona... ale my na ekranach widzimy jakieś burdy, zamieszki, a Zawisza: ja nie wiem co pani widzi, i co państwo pokazują u nas jest spokojnie, idziemy w czole marszu, idą z nami małe dzieci, ja nie wiem co państwo pokazują itd... oczywiście skończyli rozmowę i już się z nim nie łączyła hehe

  pewnie się stara o awans do tewuenu... z jednej tv reżimowej do drugiej. gdy widzę ją na wizji... nie mogę...
 • a ja wolę
  Agatę Kowalską z jej omamami - widziała pałki w rękach oraz gesty faszystowskie i słyszała antysemickie przyśpiewki 11 listopada.
  http://www.youtube.com/watch?v=8w6RsfO3my8
 • @scarlet1 13:11:31
  to prawda. oglądałem cały przekaz 11.11 na TVP INFO. Tak nierzetelnej, stronniczej, kłamliwej "dziennikarki" to ze świecą szukać.
 • @scarlet1 13:11:31
  To była jej popisówka rzetelności dziennikarskiej. Nade wszystko ceni sobie wazelinę.
 • @prawi co wiec
  "Tak nierzetelnej, stronniczej, kłamliwej "dziennikarki" to ze świecą szukać."

  Świec też nie znajdziesz - prostytutki dziennikarskie opiekują się nimi tak jak i członkami rządu oraz podobnymi qTuskami.
 • @autor
  Takiego SHOŁA jakiego odwaliła ta "dziennikarka" 11.11.11 to darmo szukać w WSI24 czy nawet w "gazecie" :))

  To jest klasyczna personka która od ściany do ściany jak naćpany :)
  Od w miarę poukładanej spikerki do ......eeeee szkoda słów !
 • @irek 22:56:23
  Dostają zamówienie na glupot mówienie i klepią bez sensu. Wiadomo jak
  kto płaci to chce mieć to co chce i za to zaplacił .
  Take redaktorki stają się coraz bardziej żałosne i wcale mnie nie dziwi
  że telewizja publiczna goni w piętkie. Czas rozwalić taką telewizje. Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej