Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
324 posty 1184 komentarze

Adamus

Mirek - Czem się dzieje, że lud, co tyle ukochał ziemię swoją, który na jej ołtarzu złożył tyle ofiar i poświęceń (...)czem się dzieje,że naród taki przyszedł do upadku? K. Libelt O miłości ojczyzny

Nie wątpię, że 10.04.10 był zamach

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przerażające, potworne i okropne jest właśnie to, że polski rząd, polskie organa ścigania i polskie media nie zrobiły i nie robią nic.......

Za trzy tygodnie miną 2 lata od najczarniejszego dnia w powojennej historii Polski. Nadal w przestrzeni publicznej triumfuje fałszywa opinia na temat tego zdarzenia ogłoszona przez MAK i powtórzona przez komisję Millera. Przerażające, potworne i okropne jest właśnie to, że polski rząd, polskie organa ścigania i polskie media nie zrobiły i nie robią nic, by prawdę o Smoleńsku ustalić. Jest wręcz przeciwnie. Zdrajcy Polski, bo żadne inne słowo tu nie oddaje sensu takich działań, ciągle tę zakłamaną rosyjską wersję powielają i robią wszystko, by prawda nie ujrzała światła dziennego.

A przecież już kilka dni po tym tragicznym dniu wielu internautów rozpoczęło własne działania, by okoliczności tej tragedii wyjaśnić. W przedstawionej i obowiązującej oficjalnie wersji nic się nie zgadza, bo zgadzać się nie może. Prawa fizyki i matematyki są nieugięte. Świetne analizy wykonane przez internautów Akwedukt, Andy-aandy, Lancelot, O.R.K.S., Acontrario, Pluszak wskazują jednoznacznie, że wg znanych nam danych parametrów lotu, samolot TU-154 nie mógł ulec katastrofie w Smoleńsku 10.04.2010 r.

Nie mógł ulec, bo go tam w ogóle nie było. Przeprowadzone kilka dni temu sekcje ciał śp. Przemysława Gosiewskiego i Janusza Kurtyki nie pozwoliły ustalić przyczyn śmierci. Ustalenia te są ponadto sprzeczne z tymi otrzymanymi od Rosjan a potwierdzonymi przez dzisiejszą Marszałek Sejmu RP Ewę Kopacz i premiera Donalda Tuska, którzy twierdzili, że przyczyną śmierci były obrażenia wielonarządowe. Tymczasem narządy ekshumowanych ofiar nie zostały naruszone (//niezalezna.pl/25656-sekcje-podwazaja-wersje-rosjan). Jest to przecież niemożliwe przy takiej katastrofie lotniczej, po której samolot jest rozkawałkowany na drobne.

Trudno zatem nie zgodzić się z tezą kapitalnie omówioną przez FYMa w książce „Czerwona strona księżyca” i rozpoczętą (szkoda, że póki co niedokończoną) przez Grzegorza Rossę, że 10.04.10 miał miejsce zamach na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i pozostałych 95 osób. Jestem przekonany, że tej tezy należy się trzymać i pozostaje tylko wierzyć, że prawda ujrzy światło dzienne, a wszyscy odpowiedzialni za to morderstwo, wszelkie zaniechania i medialne kłamstwa poniosą karę.

Aż trudno sobie wyobrazić śmierć i dalsze losy już zabitych, skoro Rosjanie są zdolni do tego, by w jamach brzusznych zwłok badanych ofiar rzekomej katastrofy lotniczej w Smoleńsku zaszyć rękawiczki, gazy, kawałki drewna, ziemię i śmieci.

 

KOMENTARZE

 • Autor
  Nalezy przypomniec jak zostaly POtraktowane mundury generalicji.
  Sila celowo wyrwane guziki z orzelkami, zerwane dystynkcje ..
 • Lech Kaczyński mógł szczególnie denerwować posowieckich przeciwników UE jako lizbo0ński współojciec i warszawski nie a nawet rat
  ratyfikator traktatu U mimo, że oddał gRUZJĘ sZEWSARTNADZEMU BEZ aBCHAZJI a Ukraine banderowcom tak jak Inflanty.
 • @Eclipse 17:05:05
  Tak właśnie wygląda państwo polskie dzisiaj-podeptane, z orłem, który dla rządzących, usłużnych prokuratorów, dziennikarzyn nie jest żadnym symbolem, a którego najchętniej zamieniliby na pieniądze rosyjskie lub niemieckie. Za Smoleńsk nie powinno być dla zdarjców żadnej litości.
 • Oczywiście jest bałagan
  i wiele wątpliwości, a nawet tupet Rosjan.

  I właśnie po to to jest, żeby było wiele teorii, żeby nam się obraz zamglił i żeby nas porozstawiać w różnych miejscach, ale z dużym prawdopodobieństwem prawda jest taka, że wylot z Okęcia był, samolot rozbił się w Smoleńsku, piloci pewni byli że są na "kursie i ścieżce", a dodatkowo małpy z wieży nie reagowały do samego końca, tylko że okazało się, że kurs jest na las.

  Idealny rozwój wypadków: wkurzyć wszystkich, udawanym konfliktem w sprawie obchodów 10 kwietnia, a następnie wpuścić pilotów w las.
  Wrażenie pozostaje jedno: byli zdeterminowani i popełnili błąd.

  Pytanie: dlaczego system naprowadził ich na las.
 • @noman 17:30:02
  Dokładnie wpisujesz się w kłamstwa rosyjskie i peofilskie.
 • ALL
  Zdjęcie wprowadzające pokazuje nam kawałek blachy z szachownicą...

  Problem jest taki, że szachownice na biało czerwonym tle są tylko DWIE.

  W urwanym stateczniku pokazanym na filmie Wiśniewskiego widzimy szachownice ( od strony napisu REPUBLIC OF POLAND ).
  Podczas podnoszenie tego statecznika widoczna jest druga strona i szachownica która jest na swoim miejscu ( od strony RZECZPOSPOLITA POLSKA ).

  Ta na zdjęciu wprowadzającym jest elementem dekoracyjnym znajdującym się na pobojowisku przed zabraniem na płytę lotniska...
 • @Kindow 18:25:01
  I to są właśnie szczegóły, których nasze władzunie i prokuratorzyny nie chcą dostrzec.
 • Jeden z wielu zbiór kłamstw PO/syjonistów
  http://www.youtube.com/watch?v=KUZlMa7gGLY&feature=player_embedded
 • @Mirek 18:23:37
  Tak jest.
  Lądowania nie było, a zamachowcy zrobili sobie dodatkową robotę w postaci kontrolowania wszystkiego i wszystkich, zorganizowania wszystkiego i wszystkich, żeby na jaw nie wyszło, że lądowania nie było.

  Brawo Mirku, Twoje przebudzenie z paranoi będzie piękne :)

  @Kindow, możesz sobie bredzić, ale póki nie pokażesz wiarygodnych zdjęć i porównań z analizą wiarygodności materiału - to są tylko Twoje słowa.

  Zrozumcie, że jeśli faktycznie nie byłoby lądowania, już od jakiegoś czasu byśmy wiedzieli, bo tak ogromnego przekrętu nie da się ukryć.
  A takie cele (pozbycie się ludzi) osiąga się przez subtelności a nie z trepa.
 • @noman 21:35:15
  Myślę, że Twoje przebudzenie będzie bardzo bolesne. Dostrzeżesz, jak dałeś się wpuścić na ścieżkę w głębokim wąwozie fałszu. Prędzej czy później, choć wolę, by stało się to prędzej.
 • @Mirek 21:51:04
  Zobaczymy, zobaczymy...
  W przeciwieństwie do Ciebie, nie ograniczam się do jedynie słusznej wersji wydarzeń. Więc to Twoje przebudzenie będzie boleśniejsze.
  Chociaż może być też tak, że jak dowiemy się prawdy to będziesz szedł w zaparte.

  Przykładowo: pojawią się nagrania z samolotu, bo rodziny ofiar udostępnią (**apeluję), to tym gorzej dla nagrań - bo przecież sfałszowane.
  Pojawił się wywiad z urzędnikiem, który odprowadził prezydenta - nie, nie ten Pan kłamie, wylotu z Okęcia przecież nie było.
  itd. itp.

  **apeluję, może część paranoików się nawróci.
 • @noman 22:24:55
  Rozumiem że według ciebie twoja praca nie hańbi.
 • @Mirek 21:51:04
  -Prędzej czy później, choć wolę, by stało się to prędzej.

  I co wtedy? Przecież nie stworzyliście żadnej siły zdolnej rozliczyć zdajców, zmarnowaliście dwa lata na dochodzenie do "prawdy", pod okiem służb których jedynym zadaniem było dopilnować aby taka siła nie powstała.

  To jest prawdziwa mgła w którą zostaliście wpędzeni, zajeliscie sie "wyjaśnianiem" i zostaliście z niczym. O tym co jest prawdą decydują silniejsi i nie pomogą analizy, baloniki i manifestacje, tak ciężko wam to zrozumieć?
 • @noman 21:35:15
  Będzie notka...
 • Leczyć was trzeba
  Zamach????
  Za dużo czytacie gazetki polskiej i za dużo sluchacie radyja zyjem
 • @neko 23:14:31
  Nie bardzo Cię rozumiem. Jak sobie wyobrażasz stworzenie siły zdolnej obecnie do rozliczenia zdrajców, skoro wszystko, jak piszesz jest pod okiem służb? Czy sam sobie nie zaprzeczasz? Czy naprawdę wierzysz we wszechwładzę służb? Byli tacy, co myśleli, że są silniejsi i będą mieli zawsze rację. Mnie historia nauczyła, że nic nie jest dane na zawsze.
 • @mited 23:38:42
  Z trollami i oszołomami nie dyskutuje się na NE, więc spadaj na Onet, chociaż tam też jest sporo"nawróconych na prawdę"!!!
 • Autorze
  Teksty takie jak ten Twój bardzo szkodzą dochodzeniu do prawdy o katastrofie.
  Niestety, takiej szkody są winne dwie grupy ludzi, które na to wydarzenie patrzą wyłącznie przez interesy ludzi partyjnych.

  Jedna grupa zachłystnęła się rosyjskim kłamstwem, że winnym katastrofy był pilot i że zostanie dowiedzione kto go do lądowania zmusił,i że był to prezydent Kaczyński, i dali dlatego przedziwnej organizacji MAK prawo do prowadzenia calości sprawy.

  Druga grupa również wychodząc z tychże przesłanek próbowała uwolnić Prezydenta od tych podejrzeń.

  Tak jak zespołowi sejmowemu zaszkodzili niedouczeni ludzie, którym początkowo parlamentarzyści nieopatrzenie wierzyli we wszystko, tak Ty teraz szkodzisz ośmieszając wątpiących podając bzdury, że Rosjanie w kilkanaście minut dowieźli rozsypali i podpalili szczątki rozbitego samolotu oraz odpowiednio poprzycinali drzewa a pasażerów naszego samolotu gdzieś porwali może jeszcze wywołując "sztuczną mgłę"
 • Bardzo zastanawiające
  Teorie zamachu, z ostatnio ujawnionymi faktami, rozbiórki nowego terminalu nr. 21, z których wynika, że był wykorzystany, właśnie do wylotu smoleńskiego??? W ramach remontu Okęcia, dla odprawy delegacji 10 kwietnia 2010r. wyznaczono niedawno zmodernizowany terminal nr. 21, podobno z tajemniczymi bunkrami z czasów II wojny??? Co stało się na terenie tego terminala przed odlotem, że jeszcze w kwietniu, ogłoszono przetarg na jego rozbiórkę(zmodernizowany w 2004r.)prawie nowego terminala, zakończoną jeszcze w 2010r???Dlaczego, przemilczano prawie dwa lata, tak istotne informacje, wręcz kluczowe, jeśli chodzi o Okęcie???link:
  http://clouds.nowyekran.pl/post/56252,byl-sobie-hangar-tajemnicze-okecie-2010
 • @Mirek
  Oczywiście że to był zamach, ale niekoniecznie zgodnie z wersjami FYM-a, takiego przekonania nikt nie może mieć na bazie wiedzy, bo jej NIKT z nas nie ma, są przesłanki, teorie, cząstkowe fakty i fakciki.

  Zbrodnia doskonała jak zamach na gen. Sikorskiego w Gibraltarze? Na to wygląda.

  Mnie się jednak wydaje iż samolot był w okolicy Smoleńska, a maskirowka nie wyklucza próby rozbicia samolotu i następnie fazy dobijania, mordowania pasażerów po jego jakimś tam twardym przyziemieniu w lesie, czy gdzieś w pobliżu lotniska. To musiała być nagła metoda, może istotnie ładunki termobaryczne idealne do zabijania grup ludzi żeby nie mogli się próbować kontaktować telefonicznie. Zarówno jeszcze w powietrzu i następnie na ziemi. Przecież próbowali dopiero pod sam koniec dzwonić, gdyby trwała egzekucja z broni palnej, to niektórzy mogliby zdążyć porozmawiać, chyba że komórki zagłuszono, to też możliwe, dlatego może telefony szukały sieci nadaremno...

  Alianci, dane z Ukrainy (mają niezły sprzęt), Białorusi, Finlandii. Gdyby wszystkie strony pomogły w śledztwie, to mielibyśmy masę danych do weryfikacji. My zaś rozważamy czy samolot tam w ogóle poleciał czy nie. Na to są dowody także w postaci odczytów nasłuchu, radaru, satelity. KTOŚ TO MA. Kilka stron, a Rosja niewątpliwie wie co to jest, może być, w końcu oni wiedzą też jak było naprawdę.

  Spisek jest zatem międzynarodowy.
 • @Almanzor 23:51:42
  Cytat:

  Rosjanie dowieźli, rozsypali i podpalili szczątki jakiegoś rozbitego, ucharakteryzowanego na polski, samolotu oraz odpowiednio poprzycinali drzewa a pasażerów naszego samolotu uśpili i porwali wywołując koło tch szczątków "sztuczną mgłę"...

  A wiesz, że coś w tym może być?
 • @Marek Kajdas 00:53:53
  Międzygalaktyczny.
 • @YBK 01:03:17
  tak, tak
  ci od maskirowki przeszli rok później na służbę amerykańską i wywołali tsunami.

  Puknijcie się - ale mocno - w głowy.
 • Objawienia FYM a niczym sie nie roznia od pancernej brzozy zreszta jak
  na tym forym widac duzo tu zadymiaczy smolenska mgla.
  Sa juz dawno niepodwazalne fakty, a wy dalej swoje.Obejzyjcie Macierewicza Biniende i Nowazcyka.Zobaczcie wykresy.
  Pieprzenie ze samolot nie wylecial jest dokladnie tym czym jest brzoza scinajaca skrzydlo.
  Samolot zostal naprowadzony dokladnie w te miejsce gdzie mial byc zdetonowany i to tam nastapilo, sa na to dowody ktorych nikt nie obalil i ich nie obali bo nie ma innego zapisu i faktow.
  Kwestia czy pozniej dobito tych co przezyli jest kwestia makabryczna ktora rownolegle powinna byc rozstrzygnieta.
  Wspolwinnych tego zamachu znamy ale dalej Polacy ich pielegnuja na stanowiskach i ogladaja ich media.
 • @naopak 01:20:57
  Zanim wezwiesz kogoś do pukania się w głowę, to walnij się we własną!!! Na Ne nie potrzeba trolli i oszołomów , więc spadaj na protal GównoPrawda!!!
 • czuby
  Nie było samolotu??
  To może jakiś balon co ???
  Ludzie sami nie wiecie jaki bzdury piszecie.Żal mi was .
 • @Mirek 19:49:05
  Tu opisałem:
  http://kindow.nowyekran.pl/post/57436,trzy-zdjecia

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej