Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
324 posty 1184 komentarze

Adamus

Mirek - Czem się dzieje, że lud, co tyle ukochał ziemię swoją, który na jej ołtarzu złożył tyle ofiar i poświęceń (...)czem się dzieje,że naród taki przyszedł do upadku? K. Libelt O miłości ojczyzny

Jaki naród takie promocje

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ech, ten polskojęzyczny gmin, niemyślący, dla którego najważniejsze jest koryto i święty spokój.

 

Okropne błędy w pisowni, nieprawdopodobne „promocje”, głupawe teksty. A lud chodzi po tych sklepach-centrach handlowych, gdzie wszystko jest coraz droższe, a pieniędzy w portfelu coraz mniej. Ale nic to, przecież Tusk z PełO wszystko naprawi, będzie lepiej. Wszak już od siedmiu lat jest z dnia na dzień lepiej. I nawet jak benzyna będzie kosztować 10 zł., to i tak lepsze to, niż gdyby miał rządzić PiS, bo wiadomo, wtedy benzyna kosztowałaby 20 zł.
Ech, ten polskojęzyczny gmin, niemyślący, dla którego najważniejsze jest koryto i święty spokój. Nie ma nadziei, że będzie lepiej, bo choć będą zdychać z głodu, to i tak PełO jest najlepsza, taka pełna uśmiechniętych, zadowolonych ludzi. I nieważne, że upasionych na krzywdzie właśnie tych żyjących od pierwszego do pierwszego, z otwartymi ramionami przyjmujących niszczące Polskę koncepcje przyjaciół Moskali i liberalnych Europejczyków pod wodzą Niemców.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

KOMENTARZE

  • Polskojęzyczni zarzadcy Polakami.
    To sa i madrzejsi i piekniejsi, ktorzy zarzadzaja Polakami. Jnke w s24 promuje swoich polskojezycznych kolesi jak na przyklad blogerke "Oda lub prezydenta RP.
  • To w sumie nie jest śmieszne ...
    ... ale w swym spaczonym poczuciu humory ryczałem ze śmiechu oglądając te fotki XD
  • @Ewidentny Oszust 15:13:24
    Bo to jest właśnie śmiech przez łzy. Łzy rozpaczy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej