Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
324 posty 1184 komentarze

Adamus

Mirek - Czem się dzieje, że lud, co tyle ukochał ziemię swoją, który na jej ołtarzu złożył tyle ofiar i poświęceń (...)czem się dzieje,że naród taki przyszedł do upadku? K. Libelt O miłości ojczyzny

„…byle mienso było”, czyli Polska się nie obudzi.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przypominamy stado baranów idące tam, gdzie wskażą nam towarzysze Kraśko, bez własnej oceny sytuacji, zdolności szukania innej drogi.

 

Żyjemy w Polsce, w której zorganizowanie Marszu Niepodległości jest przejawem nacjonalizmu i choroby umysłowej. Jego uczestników POlicja wespół z niemieckimi faszystami pałuje, nagrywa, zatrzymuje i aresztuje, bo wszak broni praworządności i spokoju obywatelskiego. Tymczasem w tej samej Polsce ruski mogą sobie spokojnie zrealizować marsz z okazji swojego święta niepodległości, mając zapewnioną ochronę POlicji i świetną osłonę medialną. Polacy, którzy sprzeciwili się temu marszowi zostali na podstawie nielegalnych podsłuchów aresztowani za nakłanianie do przemocy i propagowanie nienawiści. I wszystko jest w porządku. Polacy, nic się nie stało.
Media, w których przodują towarzysze Kraśko, przedstawiają rzeczywistość w sposób zupełnie nieprawdziwy i całkowicie przychylny dla peofilskiej władzy. Nieważne, że pomylono jakieś tam zwłoki z tragedii smoleńskiej, ważniejsze jest pokazanie jak źle żyje się bezdomnym psom lub w jakie wróżby wierzą ruscy. Po prostu jest pięknie, a Polaczki tylko ciągle wymyślają jakieś niestworzone spiski, zamachy, problemy. Żadna ważna z punktu widzenia interesów państwa informacja nie ma prawa się przebić, zawsze ma być zdezawuowana i szybko przykryta problemem przeciekającej budy dla psa.
Każda afera, czy to hazardowa, czy taśmowa, czy też Amber Gold jest pokazywana jako sprowokowana przez PiS albo w ogóle mająca swe korzenie, swój prapoczątek za rządów tej zamykającej wszystkich o 6 rano formacji.
Oczywiście zawisłe na sznurkach PO marionetki sędziów i prokuratorów robią rzetelnie wszystko, by nie ukarać i nie osądzić winnych. W razie jakichś wątpliwości mogąc zawsze ustalić werdykt, skład lub treść zarzutów z urzędnikami premiera albo nawet z nim samym.
Medialną ochronę PO ma zapewnioną, co nie zwalnia od myślenia odbiorców tych fałszywych informacji. Za komuny przecież było podobnie i ludzie jakoś nie uwierzyli w polukrowane wiadomości. Wyszukiwali wiarygodne źródła informacji, opierając się na zachodnich stacjach radiowych, własnych spostrzeżeniach i znajomych. Dzisiaj przecież jest o wiele łatwiej znaleźć różne możliwości zasięgania wiedzy, niż to było 30 np. lat temu. Nieocenionym ich źródłem jest internet. Trudno zatem fałszywe przekonanie większości społeczeństwa tłumaczyć tylko łżemediami i pracującymi w nich dziennikarzynami, ale należy także spojrzeć na umiejętność, a raczej jej brak, myślenia wśród Polaków. Przypominamy stado baranów idące tam, gdzie wskażą nam towarzysze Kraśko, bez własnej oceny sytuacji, zdolności szukania innej drogi.
W czasach komuny ostoją wolności, patriotyzmu był w Polsce Kościół. W nim znaleźć można było ucieczkę od czerwonej rzeczywistości, spotkać się z grupą ludzi podobnie myślących, wierzących w kres czasów sługusów sowieckich. Dzisiaj Kościół polski nawet nie potrafi stanąć w obronie krzyża opluwanego przez chamstwo spod znaku palikocizny, peofilii i czerwonej zarazy. Dowodzący Kościołem TW w purpurach wybierają pojednanie z Cyrylami spod znaku KGB, mając za nic opinie wiernych. Wpisują się jako sojusznik tych, którzy samą władzę i związane z tym korzyści finansowe przedkładają nad Ojczyznę. Oczekują pojednania z naszym śmiertelnym wrogiem i myślą, że będziemy ruskich przepraszać za Katyń, że polscy oficerowie sami nie chcieli się zastrzelić, narażając tym samym na straty moralne i materialne naszych przyjaciół moskali. Polacy, nic się nie stało.
Co musi się jeszcze wydarzyć, skoro niczego nie zmienił nawet Smoleńsk? Było strasznie, ponuro, czarno, okropnie. Do dzisiaj przeraża bezkarność rządzących w tym wszystkim, czego nie zrobili wokół tej sprawy i co zrobili, by wszystko zmanipulować, sfałszować i maksymalnie zagmatwać. Aż wierzyć się nie chce, że katastrofę w której ginie Prezydent RP można tak ordynarnie, obrzydliwie po prostu olać i nie ponieść w związku z tym żadnych konsekwencji. Nie mają znaczenia ujawnione kłamstwa, zamiana ciał. Nic.
Znamienne są tu wypowiedzi b. Ludowego Żołnierza Polskiego i Milicjanta Obywatelskiego. Pierwszy powiedział, że przy takiej katastrofie takie pomyłki mogą się zdarzać. Normalka. I już. Nic nie zmieni tego debilnego przekonania. Drugi jeszcze gorzej na ten temat się wypowiedział, stwierdzając że najlepiej byłoby ich wszystkich pochować w jednym dole (sic!). Jakie tacy czerwoni idioci mają szczęście, że po 1989 r. nie zostali równo przysypani gaszonym wapnem albo chociaż pozbawieni finansowych profitów, żeby dziś walczyć o rewiry śmietnikowe.
Niestety, może nie aż tak drastycznie, ale podobnie myśli duża część tego narodu, skoro ciągle PO ma większość i wspólnie z zieloną k…..ą obrotową polskiej sceny politycznej może sobie rządzić. Okazuje się, że mamy chyba obecnie najgłupsze społeczeństwo w historii. I przypominają mi się tu słowa jednego mężczyzny z kolejki po mięso przed jeszcze wprowadzeniem stanu wojennego, który stwierdził: „Niechby już te ruskie weszły, byle mienso było”. I z takim narodem Polska ma się obudzić? Niestety, wątpię.

KOMENTARZE

 • Smutny tekst
  Komuniści wyhodowali na swoje potrzeby pokaźną grupę lemingów niezdolnych do samodzielnego myślenia a teraz PRLbis zbiera tego profity. Intensywnie ich nadal "dokształcając" , a pomoce dydaktyczne zostały znacznie udoskonalone. Pozdrawiam
 • Autor
  a teraz choćby nawet ruskie weszły - to i tak już miensa nie bendzie
 • beee, beee, beee .....
  beeee, beee, beeee .... beeee ....
  tyle na temat przeciętny Polak.
 • @Robercik 15:44:38
  Niestety, światełka w tunelu nawet nie widać.
 • @night rat 21:52:02
  Ja czytam takie , durne teksty pesymistów, to myslę, że przez ostatnie tygodnie leżeliście pod kołdrami z gęstym miodem w uszach!!! Nie będe przytaczał faktów, bo są one podane na NE, ONET i innych portalach!!!Mam nadzieję, ze takich pesymistów jest znacząca MNIEJSZOŚĆ i pewnie zawsze będzie!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej